.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХИПП БЕБИ КРЕМА 75МЛ

SKU: 35320064
Достапност: На залиха
122 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

HiPP Крема за нега, 75ml
Вода, масло од семки од сончоглед, кокоглицерид, цетеарил алкохол, глицерин, миристил миристат, масло од сладок бадем, феноксиетанол, пантенол, цетеарил глукозид, бехенил алкохол, миристил алкохол, натриум карбоксиметил бетаглукан, ксантанова гума, миристил глукозид, натриум анизат, парфем.
450 дена од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Mibelle AG Швајцарија
Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул.Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел.00 389/22034 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*