.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛ КЛАСИК 4 ПАК 4X250 ML

SKU: 08110078
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

енергетски пијалок
вода, шеќер, лимонска киселина, ЦО2, аромати, кофеин,(32гр./100мл), бои, витамин б3
означен на амбалажата
да се чува на ладно и суво место, заштитено од сончева светлина.не се препорачува за деца и бремени жени
Унгарија,
Колид фудс, Колешино.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*