.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХЕЛЛ ЛУБЕНИЦА 250 МЛ

SKU: 08110104
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =17.2ДЕН

43 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: вода, шеќер, киселина, лимонска киселина, јаглерод диоксид мин 0.3%, регулатор на киселост, натриум цитрат, Витамини Б, Б2, Б3, Б5, Б12. кофеин 32мг/100мл
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: Чувајте ги на ладно и суво место.
Производител: HELL, УНГАРИЈА
Увозник: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА
Дистрибутер: КОЛИД ФООДС ДООЕЛ СТРУМИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*