.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРТИЕНИ ЧИНИИ БИО 27 ЦМ. 10.1

SKU: 42100236
Достапност: На залиха
262 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Изработени од 100 % обновливи ресурси; Компостабилни; Може да се рециклираат
Бренд: Дуни; ЕCOECHO; Димензија: 27 см; Материјал: Bagasse; Компостабилни
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*