.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРТИЕНИ ЧАШИ СО ПОКЛОПЕЦ 1/8 24 ЦЛ.

SKU: 42100256
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Био Хартиена Чаша со капак 24 цл за топли пијалоци
Бренд: Дуни; ЕCOECHO; Волумен: 24 цл; Материјал: картон обложен со биопластика, FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*