.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАРТИЕНА ЧИНИЈА 22 ЦМ 10/1 SPLASH BALLOONS

SKU: 42100252
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

БИО Хартиена Чинија
Бренд: Paper+Design ;ЕCOECHO; Волумен: 20 цл; Материјал: Картон, обложен со биопластика
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*