.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ХАЛОРЕН МОЦАРТ КУГЛИ 280 ГР

SKU: 07112078
Достапност: На залиха
399 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пралине направени од 25% марципан од ф стаци и 25%марципан со основа од лешници ,обложемо со 17% млечно чоколадо и 19% темно чоколадо
Шеќер,бадеми 16%,какао,какао путер,лешници,вода,млеко во прав ,ф ста,етил алкохол,производи од пченица.
365 дена
На суво и ладно место.
Фабрика за чоколадо Деличер Гмбџ,Дубнер 33,Делич
Бима Логистика

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*