.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФЈУЗ ТИ ЛАДЕН ЧАЈ ПРАСКА ПВЦ 0.5Л.

SKU: 08030294
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =10ДЕН

50 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Fuzetea претставува фузија од чај, овошје и билки со неверојатен вкус. Направен од природни состојки, Fuzetea е ниско калоричен пијалак и е вистински избор за сите консументи кои бараат здраво освежување и оние кои сакаат подолго да уживаат и да се опуштат во времето посветено на себе, време за релаксација и хармонија
Состав:Вода, шеќер, киселини: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), сок од праска (0,1%) од концентрат, природни ароми, регулатор на киселост: натриум цитрати, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од роза (0,02%)
Рок на употреба:ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО
Начин на чување:НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
Производител:Coca-Cola HBC Романија, Calea Torontalului DN 6, KM 6, Timisoara, Романија
Увозник/Дистрибутер:ПИВАРА СКОПЈЕ АД

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*