.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРУДАДА СОК ЦРЕШИ ВИШНИ И АРОНИЈА 750 MЛ

SKU: 08051585
banner
Достапност: На залиха
179 ден
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Ладно цедено пире од цреша - 40%, пире од цреша - 20%, сок од јаболко - 35%, сок од аронија - 5%. * Производот содржи природни шеќери!
Рок на употреба: 6 месеци
Начин на чување: Од 0° до 10°С
Производител: Сантулита ЕООД
Дистрибутер: Koteko Dooel
Увозник: Koteko Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*