.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ УНИВЕРЗАЛНО С-ВО ЗА БИГОР СО ОЦЕТ 1Л.

SKU: 30620237
Достапност: На залиха
137 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Универзално средство чистење
Aqua (voda)Acetic acid (ocetna kislina)Laureth-7Sodium Laureth SulfateCitric Acid (citronska kislina)Ascorbic Acid (askorbinska kislina)Colorant
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*