.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ КЛЕАНИНГ КРЕМ СОДА 500МЛ

SKU: 31100047
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Абразивено сретство
<5% Non-Ionic Surfactants, Perfumes, Natural Marble Flour, Lavender Extract.
2 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*