.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРОШ АЛОЕ ВЕРА ЛОСИОН ЗА САДОВИ 500МЛ. +250МЛ.

SKU: 30420091
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лосион за садови
Aqua (voda)Sodium Laureth SulfateCocamidopropyl BetaineSodium BenzoateSodium ChlorideLauryl/Myristyl GlucosideLactic Acid (mlečna kislina)parfumAloe Barbadensis (Aloe Vera)Colorant
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*