.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРИСКИЕС 500 ГР КУЧЕ БАЛАНС ДУО ПИЛЕШКО

SKU: 09070122
Достапност: На залиха
89 ден 59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

храна за домашен миленик
Житарки ( цело зрно 59% ) месо и деривати од животинско потекло (8%) деривати од растително потекло, масла и масти, екстракти од растителни протеини, минерали.
датумот е втиснат на кутијата
да се чува на суво и ладно место
Nestle Hungsria
Алма М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*