.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРИСА (САРДИНA ГОЛЕМА) СВЕЖА

SKU: 18030014
Достапност: На залиха
139 ден

Фриса (Сардина голема) свежа
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*