.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФРАНК ИНСТАНТ КАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 200Г

SKU: 03220361
Достапност: На залиха
295 ден 189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ИНСТАНТ КАФЕ
КЛАСИЧЕН ВО СЕКОЈА СМИСЛА, ИНСТАНТ КАФЕ КЛАСИК Е ВКУСОТ ШТО ГО ЗНАЕТЕ И ГО САКАТЕ, ДОДЕКА НЕЈЗИНАТА БРЗА ПОДГОТОВКА ЗНАЧИ ДЕКА ФИНОТО КАФЕ Е ПОДГОТВЕНО ВО ЕДЕН МОМЕНТ
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ФРАНК ДД ВОДОВОДНА 20, 100000ЗАГРЕБ, ХРВАТСКА
УВОЗНИК: ФРАНЦК МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ; БУЛ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БР 7 ДТЦ МАВРОВКА ЛАМ.Ц4/10 СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*