.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФОЛИСТАР ВРЕЌИ ЗА ОТПАД ЕКО СО ВРВКА 150Л

SKU: 32110323
Достапност: На залиха
132 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Вреќи за отпад
ECO 100% рециклирана пластика
Неограничен
Нема специфични услови на чување
HNAT Gmbh Avstrija
Алу Фол Дооел Гостивар

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*