.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИТНЕС ЧОКОЛАДНИ ЖИТАРКИ 16X375ГР

SKU: 133674
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ФИТНЕС ЧОКОЛАДНИ ЖИТАРКИ 16X375ГР
ЦЕЛИ ЗРНА ПЧЕНИЦА 41,3%, ОРИЗ 30,3%, МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО 14,9% (ШЕЌЕР, КАКАО ПУТЕР, ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ, КАКАО МАСА, СУРУТКА ВО ПРАВ, ЕМУЛГАТОР : СОЈА ЛЕЦИТИН, АРОМА) СИРУПОТ НА ИНВЕРТЕН ШЕЌЕР, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, КАЛЦИУМ - КАРБОНАТ, СОЛ, ГЛИКОЗЕН СИРУП, АГЕНСИ ЗА ГЛАЗИРАЊЕ : ГУМА АРАБИКА И ПОЛИДЕКСТРОЗА; МЕЛАСА, ЕЛЕМЕНТАРНО ЖЕЛЕЗО, АКТИОКСИДАНС : ТОКОФЕРОЛ - ЗБОГАТЕН ЕКСТРАКТ, ВИТАМИН Б3,Б2,Б9, Б5, Б6. КАКАО ДЕЛОВИ 25% МИН. ВО МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО. КАКАО ДЕЛОВИ 35% МИН. ВО ЧОКОЛАДО.МОЖЕ ДА СОДЖИ ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од НАТУРА СУСАМ ИНТЕГРАЛЕН 100 ГР

НАТУРА СУСАМ ИНТЕГРАЛЕН 100 ГР

38 ден