.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИТНЕС ЦЕРАЛИИ 375ГР

SKU: 05090237
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ФИТНЕС ЦЕРАЛИИ 375ГР
ЦЕЛИ ЗРНА ОД ПЧЕНИЦА 50,9%,ОРИЗ 37,3%, ШЕКЕР, ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ ОД ЦЕЛИ ЗРНА 7,1%,СИРУП НА ИНВЕРТЕН ШЕЌЕР, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, КАЛЦИУМ КАРБОНАТ, СОЛ, ГЛИКОЗЕН СИРУП, МЕЛАСА, АКТИОКСИДАНС : ТОКОФЕРОЛ - ЗБОГАТЕН ЕКСТРАКТ, ЕЛЕМЕНТАРНО ЖЕЛЕЗО, ВИТАМИН Б3, ВИТАМИН Б5, ВИТАМИН Б6, ВИТАМИН Б2, ВИТАМИН Б9. МОЖЕ ДА СОДРЖИ КИКИРИТКИ,ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И МЛЕКО.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*