.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИТНЕС&ФРУИТ ЖИТАРИЦИ 16X375G

SKU: 133673
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ФИТНЕС&ФРУИТ ЖИТАРИЦИ 16X375G
ЦЕЛИ ЗДРНА ПЧЕНИЦА 38,5%, ОРИЗ 28,3%, СУВО ГРОЗЈЕ 13,6%, ШЕЌЕР, ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ ОД ЦЕЛИ ЗРНА 5,3%, АНАНАС 3,6%, ПАПАЈА 2,7%, СУШЕН КОКОС 7,9%, СИРУП НА ИНВЕРТЕН ШЕЌЕР, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, КАЛЦИУМ - КАРБОНАТ, СОЛ, СУШЕНА ЈАБОЛКА 0,4%, ГЛИКОЗЕН СИРУП, МЕЛАСА, АНТИОКСИДАНС : ТОКОФЕРОЛ - ЗБОГАТЕН ЕКСТРАКТ, СУЛФУР ДИОКСИД, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ : ЛИМУНСКА КИСЕЛИНА, ЕЛЕМЕНТАРНО ЖЕЛЕЗО, ВИТАМИН Б2,Б3,Б5,Б6,Б9. МОЖЕ ДА СОДРЖИ КИКИРИТКИ, ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И МЛЕКО.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ТУ ГУД МЕКИ КОЛАЧИЊА СО ТЕМНО ЧОКОЛАДО 180 ГР

ТУ ГУД МЕКИ КОЛАЧИЊА СО ТЕМНО ЧОКОЛАДО 180 ГР

78 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

75 ден