.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИТНЕС&ФРУИТ ЖИТАРИЦИ 16X375G

SKU: 133673
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ФИТНЕС&ФРУИТ ЖИТАРИЦИ 16X375G
ЦЕЛИ ЗДРНА ПЧЕНИЦА 38,5%, ОРИЗ 28,3%, СУВО ГРОЗЈЕ 13,6%, ШЕЌЕР, ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ ОД ЦЕЛИ ЗРНА 5,3%, АНАНАС 3,6%, ПАПАЈА 2,7%, СУШЕН КОКОС 7,9%, СИРУП НА ИНВЕРТЕН ШЕЌЕР, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, КАЛЦИУМ - КАРБОНАТ, СОЛ, СУШЕНА ЈАБОЛКА 0,4%, ГЛИКОЗЕН СИРУП, МЕЛАСА, АНТИОКСИДАНС : ТОКОФЕРОЛ - ЗБОГАТЕН ЕКСТРАКТ, СУЛФУР ДИОКСИД, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ : ЛИМУНСКА КИСЕЛИНА, ЕЛЕМЕНТАРНО ЖЕЛЕЗО, ВИТАМИН Б2,Б3,Б5,Б6,Б9. МОЖЕ ДА СОДРЖИ КИКИРИТКИ, ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И МЛЕКО.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*