.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
80 Поени

ФИТНЕС ТЕМНО ЧОКОЛАДО ЖИТАРКИ 375 ГР

SKU: 05090262
Достапност: На залиха
219 ден 195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ФИТНЕС ТЕМНО ЧОКОЛАДО ЖИТАРКИ 375 ГР
ЦЕЛО ЗРНО ПЧЕНИЦА 40,3%,ОРИЗ 29,6%, ШЕЌЕР, ОВЕСНИ СНЕГУЛКИ, 5,6%, ЧОКОЛАДО 4,1%, ИНВЕРТЕН ШЕЌЕРЕН СИРУП, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, КАЛЦИУМ - КАРБОНАТ,СО ГЛУКОЗЕН СИРУП, АГЕНСИ ЗА ГЛАЗИРАЊЕ : ГУМА АРАБИКА И ПОЛИДЕКСТРОЗА; МЕЛАСА, ЕЛЕМЕНТАРНО ЖЕЛЕЗО, АКТИОКСИДАНС : ТОКОФЕРОЛ - ЗБОГАТЕН ЕКСТРАКТ, ВИТАМИН Б3,Б2,Б9, Б5, Б6. КАКАО ДЕЛОВИ 35%,25% МИН. ВО МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО. МОЖЕ ДА СОДРЖИ КИКИРИКИ.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*