.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО ХАРТИЈА ЗА ПЕЧЕЊЕ И АЛУМ. ФОЛИЈА 2ВО1 5М

SKU: 32151702
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сет хартија за печење и алуминиумска фолија
СИЛИКОНСКА ХАРТИЈА - АЛУМИНИУМСКА ФОЛИЈА
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Полска
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*