.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО НАЈЛ.ФОЛИЈА 20М - КУТИЈА

SKU: 32110068
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

НАЈЛ.ФОЛИЈА
ПВЦ - најлон
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Грција
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*