.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО МАГИЧЕН СУНГЕР

SKU: 31070213
Достапност: На залиха
78 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СУНГЕР за миење садови
Melamine 9kg/m3, polyurethane 26kg/m3
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Полска
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*