.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО КУЈНСКИ СУНГЕР ПРОФИЛ 2 КОМ

SKU: 32110116
Достапност: На залиха
44 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СУНГЕР за миење садови
Foam: Polyester 38mm (±1mm) - 21kgr/m3 Fleece: polyamide+polyester, 800 g/m2, thickness 6-7 mm (±1mm)
Неограничен
Да се чува на суво место
ИНТЕРКЛИН Србија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*