.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО КУЈНКСКИ СУНЃЕР ПРОФИЛ КОЛОР 3ПАР.

SKU: 31070363
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СУНГЕР за миење садови
Foam: PU polyether, 25 kg/m3 Fleece: 5mm (700 g/m2)
Неограничен
Да се чува на суво место
ИНТЕРКЛИН Србија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*