.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО КЕСИ ЗА ЃУБРЕ ЕКСТРА ЈАКИ 35Л 15/1

SKU: 32110080
Достапност: На залиха
117 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КЕСИ ЗА ЃУБРЕ
НИСКА ГУСТИНА НА ПОЛИПРОПИЛЕН
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Полска
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*