.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО КЕСИ ЗА ПЕЧЕНЈЕ 5/1

SKU: 32110070
Достапност: На залиха
52 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ќеса за печење на храна
Полиетиленски филм
Неограничен
Да се чува на суво место
Сарантис Полска
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*