.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНО ВЛАЖНА КРПА 3 КОМ

SKU: 32110117
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крпи за домаќинство
68% cellulose, 10% fibres, 22% other ingredients
Неограничен
Да се чува на суво место
ИНТЕРКЛИН Србија
Сарантис Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*