.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНЛАНДИА КРЕНБЕРИ ОВОШНА ВОДКА 1Л.

SKU: 02300017
Достапност: На залиха
892 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Водка
вода, алкохол, житарици
неограничен
0.23
Алтиа Корп.Хелсинки, Финска
АВТ Интернатионал, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*