.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
180 Поени

ФИНИШ СЕ ВО 1 МАКС ТАБЛЕТИ РЕГУЛАР 42/1

SKU: 30460098
Достапност: На залиха
747 ден 530 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Финиш таблети за машина за садови Моќна формула за кристално чисто, ефект на киснење, содржи сол, ја штити машина од бигор,супер отсранувач на маснотии, перење при ниски температури,штити филтер од нечистотија...
Pentasedium Triphosphate, Polyvinyl Alcohol, Fatty Alcohol,Sodium carbonate, Ethylane/prpylene oxide cepelymer, Aqva, Sucrose
5 години од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Reckitt Benckiser, Грција
Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

17 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

18 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден