.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ СЕ ВО 1 МАКС ТАБЛЕТИ РЕГУЛАР 27/1

SKU: 30460097
Достапност: На залиха
565 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Финиш квантум ултимејт таблети за машинско миење на садови Соджи моќна формула за кристално чисто перење, остранува дамки, содржи сол, супер тсранувач на маснотии, состојки за брзо сушење, заштита од бигор,перење при ниски температури
Pentasodium Carbonate, Polivinil Alcohol, Fattyy Alcohol, Triphosphate, Sodium Sulfate, Sododium Silicate, Sodium Carbonate, Peroxide, Aqua,TAED, PPG-5 Laureth -5 Sycrose,Protease, Amylase
5 години
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*