.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ СЕ ВО 1 МАКС ТАБЛЕТИ РЕГУЛАР 27/1

SKU: 30460097
Достапност: На залиха
519 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Финиш квантум ултимејт таблети за машинско миење на садови Соджи моќна формула за кристално чисто перење, остранува дамки, содржи сол, супер тсранувач на маснотии, состојки за брзо сушење, заштита од бигор,перење при ниски температури
Pentasodium Carbonate, Polivinil Alcohol, Fattyy Alcohol, Triphosphate, Sodium Sulfate, Sododium Silicate, Sodium Carbonate, Peroxide, Aqua,TAED, PPG-5 Laureth -5 Sycrose,Protease, Amylase
5 години
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

25 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ДОРИНА ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА 80Г

ДОРИНА ЧОКОЛАДА МЛЕЧНА 80Г

49 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден