.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ СЕ ВО ЕДНО МАКС ТАБЛЕТИ 60/1

SKU: 30460117
Достапност: На залиха
940 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Опис на производ: Финиш таблети за машина за садови Моќна формула за кристално чисто, ефект на киснење, содржи сол, ја штити машина од бигор,супер отсранувач на маснотии, перење при ниски температури,штити филтер од нечистотија.

Состав: Pentasedium Triphosphate, Polyvinyl Alcohol, Fatty Alcohol,Sodium carbonate, Ethylane/prpylene oxide cepelymer, Aqva, Sucrose

Рок на употреба: 5 години од датумот на производство

Начин на чување: Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина

Производител: Reckitt Benckiser, Грција

Увозник/Дистрибутер: Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

ТУБОРГ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

49 ден
Слика од ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА ЈУНИОР СО ПИЛЕШКО МЕСО 85 Г

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА ЈУНИОР СО ПИЛЕШКО МЕСО 85 Г

5 Поени
23 ден 20 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден