.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ СЕ ВО ЕДНО МАКС ТАБЛЕТИ 58/1

SKU: 30460117
Достапност: На залиха
940 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Опис на производ: Финиш таблети за машина за садови Моќна формула за кристално чисто, ефект на киснење, содржи сол, ја штити машина од бигор,супер отсранувач на маснотии, перење при ниски температури,штити филтер од нечистотија.

Состав: Pentasedium Triphosphate, Polyvinyl Alcohol, Fatty Alcohol,Sodium carbonate, Ethylane/prpylene oxide cepelymer, Aqva, Sucrose

Рок на употреба: 5 години од датумот на производство

Начин на чување: Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина

Производител: Reckitt Benckiser, Грција

Увозник/Дистрибутер: Меркур Трејд дооел Битола

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*