.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ КВАНТУМ ТАБЛЕТИ ЛИМОН 22/1

SKU: 30460111
Достапност: На залиха
559 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Финиш квантум ултимејт таблети за машинско миење на садови Соджи моќна формула за кристално чисто перење, остранува дамки, содржи сол, супер тсранувач на маснотии, состојки за брзо сушење, заштита од бигор,перење при ниски температури, не ги оштетува кристалните садови
Pentasodium Carbonate, Polivinil Alcohol, Fattyy Alcohol, Triphosphate, Sodium Sulfate, Sododium Silicate, Sodium Carbonate, Peroxide, Hemapolymer, Aqua,TAED, PPG-5 Laureth -5 Sycrose,Protease, Amylase, Peg -30, PEG-40
5 години
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*