.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИНИШ ДЕТЕРГЕНТ ЗА МАШИНА ЗА САДОВИ ЛИМОН 2.5 КГ

SKU: 30410011
Достапност: На залиха
565 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Финиш детергент за машина за перење садови Ги раствора и чисти тешките и упорни остатоци од храна од сите садови Дозирање: се полни специајлната преграда со 40гр. детергент
SodiumCarbonate, Pentsedium Triphosphate, Sodium Sulfate, Sododium Silicate, Sodium Carbonate, Pperoxide, Aqua,TAED, PPG-5 Laureth -5 Sycrose,Protease, Amylase
5 години од датумот на производство
На суво место, подалеку од дофат на деца.
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

43 ден
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од МИЛКА КОЛАЧИЊА ЧОК И ЧОК 150 ГР

МИЛКА КОЛАЧИЊА ЧОК И ЧОК 150 ГР

94 ден