.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ФИЛИПС ЛЕД СИЈАЛИЦА 80В 230В Е27 БЕЛА СВЕТЛИНА

SKU: 39100263
Достапност: На залиха
165 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЛЕД СИЈАЛИЦА
МЕТАЛ , СТАКЛО
10 ГОД.
СУВО И ТЕМНО МЕСТО
КИНА
АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО - СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

95 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

57 ден
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ.4X0.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ.4X0.5Л

179 ден
Слика од КАРЛСБЕРГ ПИВО СТАКЛО 0,66Л

КАРЛСБЕРГ ПИВО СТАКЛО 0,66Л

78 ден