.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ФИЛИПС ЛЕД ЛАДНА ДНЕВНА СВЕТЛИНА 90В Е27 230В

SKU: 39090157
Достапност: На залиха
165 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Лед светилка-бела светлост
стакло, метал
10 години
Да се чува на суво место
Кина
АВТ Интернатионал Доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден
Слика од БЕКУТАН ВИТАМИНСКА КРЕМА 200МЛ

БЕКУТАН ВИТАМИНСКА КРЕМА 200МЛ

40 Поени
207 ден 180 ден
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

95 ден
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ.4X0.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ.4X0.5Л

179 ден