.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ФИЛИПС ЛЕД БЕЛА СВЕТЛИНА 90В Е27 230В

SKU: 39090156
Достапност: На залиха
165 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Лед светилка-бела светлост
стакло, метал
10 години
Да се чува на суво место
Кина
АВТ Интернатионал Доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 20

95 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден
Слика од ХЕЛ КЛАСИК 250МЛ

ХЕЛ КЛАСИК 250МЛ

35 ден
Слика од ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

ЕВА САРДИНА ВО МАСЛО СО ЛИМОН 115Г

59 ден