.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФИЗ ПРЕМИУМ САЈДЕР ЈАБОЛКО 0.5Л

SKU: 02120337
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Газирано јаболково вино со арома на јаболко
вода,јаболково вино,С-шеќерен сируп,Ф-фруктоза-гликозен сируп,јаглерод диоксид,лимонска киселина,природна арома,калиум сорбар,калиум метабисулфити,содрзи сулфити
12 месеци
Суво и темно место,собн атемпература/ладилник
AS"Cesu Alus"Latvia
Сангреал ДОО,Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од БУСТЕР ЕНЕРГЕТСКИ НАПИТОК 0.5Л

БУСТЕР ЕНЕРГЕТСКИ НАПИТОК 0.5Л

42 ден
Слика од ЛИМОНИ КГ (Р)

ЛИМОНИ КГ (Р)

84 ден