.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
35 Поени

ФИЗ ПРЕМИУМ САЈДЕР КРУША 0,5Л

SKU: 02120338
Достапност: На залиха
79 ден 72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Газирано јаболково вино со аромана круша
вода,јаболково вино,С-шеќерен сируп,Ф-фруктоза-гликозен сируп,јаглерод диоксид,лимонска киселина,природна арома,калиум сорбар,калиум метабисулфити,содрзи сулфити
12 месеци
Суво и темно место,собн атемпература/ладилник
AS"Cesu Alus"Latvia
Сангреал ДОО,Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*