.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
30 Поени

ФЕРИ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЕКСТРА+ ЛИЛАК 900МЛ

SKU: 30420215
Достапност: На залиха
142 ден 125 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТЕЧНО СРЕДСТВО ЗА РАЧНО МИЕЊЕ НА САДОВИ
15%-30% aнјонски ПАМ, 5%-15% нејонски ПАМ; бензизотиазолинон, феноксиетанол, парфем, гераниол, лимонен
2 год од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
Procter &Gamble-Rakona s.r.o Ottava 402, 269 32 Rakovnik Република Чешка
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*