.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФЕРИ ТАБЛЕТИ ЗА МАШИНА ПЛАТИНИУМ-ПЛУС ЖОЛТИ 37ПС

SKU: 30460124
Достапност: На залиха
935 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за машинско миење садови
Натриум карбонат, пероксид, Тридецет-н
18 месеци
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter&Gamble ЕУ Белгија
Нелт Ст Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*