.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФЕРИ АУТО СЕ ВО ЕДНО ЖОЛТИ 84ПС

SKU: 30460119
Достапност: На залиха
1025 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машинско миење садови
Натриум карбонат, пероксид, Тридецет-н
18 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter&Gamble ЕУ Белгија
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

ЧУПА ЧУПС БЕСТ ОФ 12 ГР

12 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

42 ден