.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
250 Поени

ФЕРИ АУТО ПЛАТИНУМ ЖОЛТИ 70 ПС

SKU: 30460120
Достапност: На залиха
1025 ден 820 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Таблети за машинско миење садови
Натриум карбонат, пероксид, Тридецет-н
18 месеци од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter&Gamble ЕУ Белгија
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*