.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

ФА ДЕТСКИ ЃЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ 250МЛ. ЛАВ

SKU: 34401176
Достапност: На залиха
110 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за туширање и шампон за момчиња, доволно нежен за секојдневна употреба. Без заплеткување и солзи. Гел за туширање и пена за шампон за навлажнување и одржување на кожата.
Aqua (Water,Eau),Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine,Sodium Chloride,Coco-Glucoside,Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,Parfum (Fragrance),Glycol Distearate,Cocamide MEA,Caprylyl/Capryl Glucoside,Laureth-2,Laureth-10,Propylene Glycol,PEG-7 Glyceryl Cocoate,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,PEG-55 Propylene Glycol Oleate,Sodium Hydroxide,Citric Acid,Linalool,Limonene,Benzyl Salicylate,Hexyl Cinnamal,Alpha-Isomethyl Ionone,Sodium Benzoate,Sodium Salicylate,Benzyl Alcohol,Formic Acid,CI 19140 (Yellow 5),CI 42090 (Blue 1)
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СУТАШ КИСЕЛО МЛЕКО 3.9%ММ 175Г

СУТАШ КИСЕЛО МЛЕКО 3.9%ММ 175Г

17 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

10 ден
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

43 ден
Слика од ДИВЕЛА МАКАРОНИ ФУСИЛЛИ БР.40 500Г

ДИВЕЛА МАКАРОНИ ФУСИЛЛИ БР.40 500Г

50 ден 44 ден