.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ДЕТСКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА ДЕВОЈЧИЊА 250МЛ.

SKU: 34400699
Достапност: На залиха
110 ден 85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за туширање и шампон за девојчиња, доволно нежен за секојдневна употреба. Без заплеткување и солзи. Гел за туширање и пена за шампон за навлажнување и одржување на кожата.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Niacinamide, Panthenol , Polyquaternium-10, Parfum, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Denatonium Benzoate, Sodium Benzoate, CI 17200, CI 19140
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*