.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ГЕЛ ТУШИРАЊЕ СПОРТ 250МЛ

SKU: 34400231
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ФА Спорт гел за туширање со мирис на цитрус. Заживувачкиот и освежителен рецепт создава богата, кремаста пена што остава пријатно чувство на кожата.
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Coco-glucoside, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Parfum, PEG-7 glyceryl cocoate, Glycol distearate, Caprylyl/capryl glucoside, Cocamide MEA, Laureth-10, Sodium hydroxide, Propylene glycol, Citric acid, Linalool, Limonene, Coumarin, Butylphenyl methylpropional, Sodium benzoate, Sodium salicylate, Cl 42090, Cl 17200
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*