.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ГЕЛ МАШКИ СПОРТ ПАУЕР БУСТ 250МЛ

SKU: 34400750
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

FA Men 3in1 гел за туширање Sport Energy Boost: Долготраен мирис на тело и коса и лице, негувана кожа, чувство на ефикасно чистење
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Taurine, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Linalool, Limonene, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, CI 47005, CI 19140 , CI 15985 , CI 42090
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*