.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФА ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ 250МЛ ТРОПИК СТОРМ

SKU: 34401153
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Откријте ја новата палета на гелови за туширање Fa Men инспирирани од природните сили на Полинезија. Авантуристичко патување со FA MAN и доживејте чувство на самодоверба секој ден.
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Laureth-2, Caprylyl/Capryl Glucoside, Propylene Glycol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Linalool, Limonene, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, CI 42090 (Blue 1), CI 16035 (Red 40).
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Schwarzkopf&Henkel Production Europe GmbH&Co Henkelstr. 67, DE-40589 Dusseldorf, Gemany
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*