.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ФАКС КАПСУЛИ КОЛОР 14/1

SKU: 30140150
Достапност: На залиха
209 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КАПСУЛИ ЗА ПЕРЕЊЕ
Amid poliglikol eter, Alkohol, C12-14 etoksilirani, sulfonirani, monoizoproanolamin sol, n-heksil orto hidroksi, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8- oktahidro-2,3,8,8-tetrametil-2-naftalenil) etanon
3 год од датумот на производство
Да се чува на суво место, подалеку од директна сончева светлина
САПОНИА ОСИЈЕК, Хрватска
ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*